آموزش تشخیص وجود پرده ی بکارت

بررسی عوامل از بین رفتن پرده بکارت تشخیص و انواع بکارت

روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت

( در صورتی که به کمک سریع نیاز دارید در بخش نظرات اعلام کنید تا دکتر پزشکی زنان سایت خانم حسینی به شما سریعتر جواب دهند )

معنای حقیقی از بین رفتن پرده بکارت، از بین رفتن و پاره شدن آن صرفاً به دلیل مقاربت و نزدیکی است، چرا که دلایل دیگری در از بین رفتن پرده ی بکارت دخیل هستند که در این مقاله به شرح آن می پردازیم:

 

تشخیص پارگی:

۱- حالت پره های فرج

معمولاً پره های اطراف مهبل فرج در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این پره ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این پره ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این پره ها بسته است.

۲- شکل مهبل فرج

اگر مهبل فرج، شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده با دخول آلت تناسلی مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد به ۷ تبدیل می شود.

البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

پارگی پرده، چه در حین دخول نزدیکی یا عوامل فوق، ممکن است با آسیب دیگر قسمتهای فرج (اطراف مهبل، مجاری ادرار، پوسته ی بین مهبل و معقد) نیز همراه باشد.

۳- دیواره های داخل فرج (گردن رحم)

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.

۴- حالت ارتجاعی پرده بکارت

اگر پرده حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، پاره می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.

از طرفی حتّی دیده شده است که برخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود پرده بکارت و توجّه به آن، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج، نزدیکی داشته است، نیست.

دیگر عوامل از بین رفتن پرده بکارت :

· راه پیدا کردن ذرات پنبه و دستمال زمان قاعدگی به داخل فرج

· ایجاد زخم در اثر بیماری های مختلف، مثل دیفتری

· دویدن و پرش

· پرت شدن روی شیئ تیز یا محکم

· معاینات و ابزار پزشکی

· در اثر خارش شدید مهبل و داخل آن، بوسیله ی خود شخص

· خود ارضایی

· دخول اجسام خارجی

· عمل های جراحی

گاهی اوقات به دلیل عدم صحیح دخول و در نتیجه از بین رفتن ناقص یا شدید پرده بکارت، عوارض ثانویه ای چون، عفونت، خونریزی، زخم مجاری ادرار، زخم داخل رحم(فیبرون)، نازایی و …ایجاد می شود.

 

عفونت :

برخی از دخترها در رحم خود، میکروبها و قارچ های بالقوه ای دارند که پس از اولین ارتباط نزدیکی فعال می شوند و در نتیجه عفونت ایجاد می شود.

 

 

خونریزی شدید:

این حالت به ندرت دیده می شود و در اثر فشار زیاد در هنگام دخول دیده می شود، گاهی اوقات، بعضی پرده های بکارت به دلایلی طی چند مرحله از بین می روند و این خود، موجب خونریزی متعاقب می شود.

 

جراحت مجاری ادرار:

در مواقعی که طبق توضیح فوق، پرده طی چند مرحله یا با شدت از بین رود، زخم های مجاری ادرار، پیش می آید.

 

 

زخم داخل رحم (فیبرون)

عمل دخول و بردن پرده ی بکارت به تنهایی عامل این زخم نمی باشد، بلکه در صورت باریک بودن گردن و دهانه رحم و دیگر مشکلات دیگر بخشهای مرتبط داخلی رحم، این زخم ها ایجاد می شوند.

 

 

نازایی:

اگر عفونت یا زخم های فوق مداوا نشود، به مرور زمان سبب نارسایی ها و در نتیجه اختلال در عملکرد باروری و نازایی می شوند.

 

با سلام به همه دوستان

توجه                توجه

لطفا اگه سوال دارید اینجا مطرح نکنید

به سایت زیر برید و سوال خودتون رو از خانم دکتر میترا مولایی نزاد بپرسید

ما کارشناس نداریم

سایت دکتر میترا مولایی کلیک کنید

/دانلود/کتاب / مقاله/ تحقیق/عکس/تصاویر

http://www.1et.ir/?s=آموزش-تشخیص-وجود-پرده-ی-بکارت
مهندس گفته است :

خود ارضایی اگه فقط در حد مالش کلیتوریس، بازی با لبه ها و دست کشیدن و … باشه، هیچ ربطی به بکارت نداره.
اگه در حد دخول باشه، تا وقتی به پرده برخورد نکنه، مشکلی ایجاد نمیکنه.
عمق پرده بکارت برای افراد مختلف، متفاوته، ممکنه پرده دخترخانومی نیم سانتی متر و مال دختر خانم دیگه ای ۱۰ سانتی متر عمق داشته باشه.
درد و خونریزی برای همه اتفاق نمیفته.
ممکنه کسانی اصلا پرده بکارت نداشته باشن.(البته خیلی نادر هست)
بعضی خانومها پرده بکارت بسیار محکمی دارن که با دخول هم پاره نمیشه و نیاز به عمل جراحی داره.(بسیار نادر)
برخی خانومها پرده نوع ارتجاعی دارن که در هنگام مقاربت پاره نمیشه و مشکلی هم ایجاد نمیکنه.(بسیار نادر)
ورزش کردن ممکنه به پرده بکارت آسیب بزنه، البته احتمالش خیلی کمه، ورزشهایی مثل دوچرخه سواری و ژیمناستیک و ….
تقریبا همه پرده های بکارت سوراخ دارن تا خون دوران قاعدگی از اون خارج بشه چون اگه سوراخ نداشته باشه خون پشت پرده میمونه و نیاز به ایجاد سوراخ توسط پزشک هست.
بهترین جواب رو به سوالات شما، پزشکی میتونه بده که شما رو از نزدیک معاینه کنه.
موفق باشید.

پاسخ

admin گفته است :

دویست و پنجاه سال پیش از میلاد در چین باستان شاهزاده ای تصمیم به ازدواج گرفت. با مرد خردمندی مشورت کرد و تصمیم گرفت تمام دختران جوان منطقه را دعوت کند تا دختری سزاوار را انتخاب کند. وقتی خدمتکار پیر قصر ماجرا را شنید بشدت غمگین شد، چون دختر او مخفیانه عاشق شاهزاده بود،
دخترش گفت او هم به آن مهمانی خواهد رفت. مادر گفت: تو شانسی نداری، نه ثروتمندی و نه خیلی زیبا. دختر جواب داد: می‌دانم هرگز مرا انتخاب نمیکند، اما فرصتی است که دست کم یک بار او را از نزدیک ببینم.
روز موعود فرا رسید و شاهزاده به دختران گفت: به هر یک از شما دانه‌ای می‌دهم، کسی که بتواند در عرض شش ماه زیباترین گل را برای من بیاورد…. ملکه آینده چین می‌شود. دختر پیرزن هم دانه را گرفت و در گلدانی کاشت.

سه ماه گذشت و هیچ گلی سبز نشد، دختر با باغبانان بسیاری صحبت کرد و راه گلکاری را به او آموختند، اما بی نتیجه بود، گلی نرویید. روز ملاقات فرا رسید ، دختر با گلدان خالی اش منتظر ماند و دیگر دختران هر کدام گل بسیار زیبایی به رنگها و شکلهای مختلف در گلدان های خود داشتند. لحظه موعود فرا رسید. شاهزاده هر کدام از گلدان ها را با دقت بررسی کرد و در پایان اعلام
کرد دختر خدمتکار همسر آینده او خواهد بود.

همه اعتراض کردند که شاهزاده کسی را انتخاب کرده که در گلدانش هیچ گلی سبز نشده است. شاهزاده توضیح داد: این دختر تنها کسی است که گلی را به ثمر رسانده که او را سزاوار همسری امپراتور می‌کند: گل صداقت… همه دانه هایی که به شما دادم عقیم بودند، امکان نداشت گلی از آنها سبز شود!!!

پاسخ

zahra گفته است :

salam.man chan vaght khod erzayi dashtam bdsh ba namzadam nazdiki ham dashtam b ghasde pare kardane parde az ham joda shodim badesham raftam doctor va goft pare nashode.bad az oon hamjens bazi dashtam va 2bare khod erzayi chan baram vasate 3x va khod erzayi angoshtamo ta 2ta band dakhel kardam vali bazam khoono dard nadashtam.komak konin kheyli mitarsam.az stresam hameye khastegaramo rad kardam
======================
با درود
ضمن متذکر شدن این کار اشتباه باید عرض کنم که حتما پیش یک پزشک زنان مراجعه کنید تا مشکلتان بررسی گردد

پاسخ

سارا گفته است :

سلام..بابت اطلاعات خوب و مفیدی که میدید ممنونم.

میشه بدونم فشار زیاد آب برای مدت چند دقیقه امکان پاره شدن پرده وجود داره یا نه؟

لطفا دقیق و واضح جوابمو بدین تا از این سردر گمی دربیام. ممنونم/.

پاسخ

ساناز گفته است :

سلام..ممکنه بدونم ایا با یک بار امیزش از خارج اگر خون مشاهده شود به چه معنیه؟مهمه اگه ممکنه جواب بدین؟
==========
سلام
منظورتون رو از امیزش از خارج نفهمیدم
اگه منظورتون اینه که دخول صورت گرفته و باکره بوده شخص احتمال زیاد اون خون پارگی پرده بکارت هست
بازم دقیقتر میخواین بدونین باید سوال دقیقتر باشه

پاسخ

اکرم گفته است :

من قبلا نزدیکی داشتم به طوری که به پردم ضربه زده شده اما نذاشتم فشارش زیادباشه که درد ایجادبشه الان میخوام ازدواج کنم ممکنه پردم اسیب دیده باشه وخودم باایینه معاینه کردم وطبق شکل ها مدل دوتکه هست دوسوراخ داره راهنماییم کنییدکه سالمه یانه ممنون
==========
سلام
از خدا طلب توبه کنید خدوند قبول کننده توبه هست
در مورد نزدیکی اول همونجور که خودتون میگین نزاشتین فشار زیاد بشه
و در این صورت میدونید که خونی نیومده پس بکارت شما پابرجاست
بازم برا اطمینان بیشتر خودتون به پزشک خانم ماما مراجعه کنید و ازمایش بدین
الان رواج داره و مشکلی نداره این ازمایش

پاسخ

تنها گفته است :

salam dar sen 8 salgi bodm ke balay man tajawoz surat grft ke khele dardnak bod man ta hale zindgai arom nadrm khele dil sard az zindagi astm wa hale ke jawan shdm mekhaham ezdwaj knm ba pesare ke khele mara dost darad az khatr parde bakart man barai o gfta namtanm shayad bawrsh nasha az shoma komak mekhaym zira namfahmam ke waghyen parda bakart nadarm ya khair pesh doctor rfta namtanm lutfan mara rahnemaye kneeeed tashkor

پاسخ

مینا گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید.من دختري22ساله هستم كه با خواندن مقالات خودارضايي در يكي از سايت ها تحريك شدم و به اين اقدام دست زدم و انگشت مياني خود را تا آخر به آرامي وارد مجرا كردم و بدون هيچ فشاري به قسمت پايين وارد شد بعد خوندن مطالبي در مورد پرده بكارت ارامشم بهم خورده. لازمه بگم نه دردي داشت نه فشاري نه خونريزي. به قران همش حس يك كنجكاوي بود. من نمي تونم تحت هيچ شرايطي به دكتر برم كمكم كنيد. شما را بخدا به من بگين امكان داره اينجوري اين پرده پاره شه اگه پاره بشه پدر و مادرم در مورد من چه فكري ميكنن واي خدا! شمارا به خدا كمكم كنين تا ديگه مجبور نشم مرتب اين سايت اون سايت كنم دست شما رو ميبوسم بهم بگين
==========
سلام
نگران نباشید پرده بکارت شما سالمه

پاسخ

مینا گفته است :

واقعا ممنونم.خیلی آروم شدم.خیلی افسرده شده بودم و حالا میتونم راحت با خواستگارم ازدواج کنم ممنونم. یه دنیا ممنون. همیشه دعاتون میکنم.

پاسخ

sayna گفته است :

salam man 2 sal pish chan bar az aghab kardam va yek baram az jolo be andaze ye ban angosht alate mard rafte too va badaz oun nazdiki nadashtam va faght khod erzaei ba malesh va chizi ham varede rahem nemikonam va hich khuni hengam kardan nadashtam,va peryod haye por dard masane daram hala mikham bedunam pardam pare shode ya na
======
سلام
اون مالشها که باعث پارگی نمیشه فقط دیگه این کارو انجام ندین استانه صبر و تحمل خودتون رو بالاتر ببرید
به خدا توکل کنید
اما در مورد اون نزدیکی که داشتین باید بگم که اگه آلت بظور کامل وارد رحم شما نشده باشه پارگی اتفاق نیفتاده
اما طبق گفته شما چون خون نیومده و دردی احساس نکردین ظاهرا باید پرده بکارت شما سالم باشه

پاسخ

هلنا گفته است :

salllam manchandbariba altekhodammm varr rftam
ama az vagti ke yadmme surakhe man vagti das mizanam baste hastesh ama ye tike gushte halllgei manand az surkhe pardmm aaavizan shode aya parde mamn pare shode?
=======
سلام
استغفار کنید و دیگه سعی کنید مرتکب نشید که خدای نکرده هم دنیاتون خراب نشه و هم آخرتتون که مهمتره
بعید میدونم پرده بکارت شما اسیب دیده باشه
مگر اینکه موقعی که دست میزدید یه لحظه احساس درد کرده باشین و خون اومده باشه و لو کم باشه

پاسخ

ساحل گفته است :

باسلام من فقط برای یک بار با دوست پسرم سکس داشتم و فقط تورابطه ای که داشتیم خیلی آروم تو مجرایه دستگاه تناسلیم برد یه کم دردم اومد و ادامه سکسمونو نذاشتم ادامه بده به نظره شما من پرده بکارتم سالمه هیچ علامته خاصی ندیدم
=======
سلام
ببخشید من هی تکرار میکنم لازم به تکرار هست هزاران بار
استغفار کنید
به خانم های دیگه که این متنو میبینن عرض میکنم حداقل دنیای خودتون رو خراب نکنید
آخرت که جای خودشو داره
ساحل خانم اگه دردتون زیاد بوده و خون بیرون اومده ولو کم پرده بکارت شما اسیب دیده
احتیاطا به پزشک خانوم مراجعه کنید

پاسخ

sogol گفته است :

سلام من دختری 22 ساله هستم که قبلا نامزد کرده بودم و به دلایلی نامزدیم به هم خورد منتهی در دوران نامزدیم رابطه فقط به صورت مالیدن داشتیم و هیچ دخولی انجام نشد و هیچ خونی ندیدمو دردی هم حس نکردم ولی می ترسم که نکنه خون اومده باشه و من متوجه نشده باشم !!!!!!!! البته اینم باید متذکر شم که خیلی مواظب بودم که دخول انجام نشه ! خودم وقتی پردمو نگاه می کنم وسط پرده سوراخی هست که پایینش گرده و از طرفین هم یک گردی البته کشیده شده داره ولی قسمت بالایی آن به صورت آ با کلاه یه نیم دایه به سمت پایین و نیم دایره خالی شده به سمت بالا داره خیلی نگرانم که پردم پاره شده باشه چون می خوام به این زودی ها ازدواج کنم آیا همچین پرده ای وجود داره چون من تو عکسایه اینترنتی یه همچین چیزی ندیدم ؟ آیا به نظر شما پرده ی بکارتم پاره شده؟ تو رو خدا زود جوابمو همین جا بدید چون خیلی نگرانم و نمیتونم به پزشکم مراجعه کنم سایتایه دیگه ام همش آدمو ناامید می کنن که احتمال آسیب دیدگی هستو بعضی وقتا ممکنه خون نیادو واقعا کلافه شدم ، ازتون ممنون میشم به تفضیل برام توضیح بدین
=========
سلام
شما باید برید پزشک و اون معاینه تون کنه اینجوری نمیشه من بهتون بگم دقیقا پرده شما اسیب دیده یا نه
من نمیدونم مراجعه به پزشک چرا انجام نمیشه؟!
با وجودی که خیلی راحته و کارتون بهتر راه می افته و خیالتونم از هر جهت راحت تر هست

پاسخ

سمیه گفته است :

سلام برای معاینه قبل از ازدواج رفتم دکتر گفت پرده ام شل شده راستش بچگی بهم تجاوز شد اونم چندبار پردمم حلقوی بود اصلا هم خون نداشتم یه حالت عفونت بود دیگه نرفتم دکتر ببینم پاره شده یا نه شما میتونید بگین پاره شده
شب ازدواجم اون حالت عفونتو دیدم
=======
سلام
به اینجا مراجعه و سوال خود را مطرح کنید
اینجا

پاسخ

sogol گفته است :

من نگرانم که به پزشک مراجعه کنم از ترس به پزشک مراجعه نمی کنم حالا به نظر شما این پرده ی متقارن که وقتی یه مقدار پا رو از هم باز می کنیم هیچ سوراخی دیده نمیشه و بعد که بیشتر باز می کنیم به صورت موج که بالایی و پایینی متقارن همن وجود داره؟ خواهش می کنم جوابمو بدین خیلی نگرانم
============
سلام
به اینجا مراجعه و سوال خود را مطرح کنید

اینجا

پاسخ

مینا گفته است :

پرده ی مثلثی به چه شکلیه ؟ لطفا جوابتون رو همین جا بهم بدین نه به ایمیلم

پاسخ

pari گفته است :

man gablan pishe pezeshk 2bar raftam har 2baram goftan ke ertejaeie…vali hanuz azmayeshe bekarat naraftim ba namzadam …garare chand ruz dige berim ke madar shoharam gir nade:DDD man ba namzadam rabte dashtam vali aslan nemizashtim doxol kone vali ye bar xeili dard dasht be tori ke hes kardam duxul peyda kard bad jori dard dasht va xodamam vagti nega mikonam nemifahmam alan xeili mitarsam va esteres daram be nazaretun asibi mibine??????

سلام
ببخشید اولا سوالتون رو فارسی تایپ کنید
دوما اینکه من متوجه منظور واقعی شما نشدم
اگه با نامزدتون مراوده داشتید اصلن دخول هم شده باشه چه اشکالی داره؟
نامزد خوب عقد ادمه دیگه محرمه اشکال نداره
استرس برا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

pari گفته است :

kolan age mishe tozih bedin ke halgavi ya eretejayi vagti pare ya asib bebine che shekli mishe ta xodam tu ayne nega konam kami esteresam kam beshe aksesham besendim mamnun misham

پاسخ

مریم سراوانی-زاهدان گفته است :

سلام

من دوره دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان بودم و با یه پسری به قصد ازدواج دوست بودم و خونش هم میرفتم که با هم رابطه جنسی هم داشتیم ولی عمیق نبود. بیشتر سطحی بود در حد مالش و لاپا. یه بار ایشون آلتشو کمی تو واژنم فرو کرد که بعدش چند قطره خون ازم خارج شد. نمیدونم پرده ام آسیب دیده یا نه؟ بعدش ما نتونستیم با هم ازدواج کنیم و من با همکارم که در یک شرکت دولتی کار می کردیم عقد کردم. الان بخاطر پرده ام و اون اتفاق خیلی استرس دارم. دارم دیونه می شم. تورو خدا کمکم کنین چطور بفهمم سالمه یا نه، اگه آسیب دیده کجا و چگونه می تونم ترمیمش کنم؟ تورو خدا کمکم کنین

پاسخ:
سلام
دوستانی که اینو میبینن خوب توجه به این تجربه مریم خانم داشته باشن که یه کار اشتباه انجام داده و الانم استرس زیادی رو داره تحمل میکنه
اما به مریم خانم میگم که اگه خون بیرون اومده باشه احتمال زیاد پرده شما اسیب دیده
بهتره سوالتون رو درباره ترمیم بکارت از طریق کلیک بر روی لینک زیر مطرح کنید
به اینجا مراجعه و سوال خود را مطرح کنید
اینجا کلیک کنید

پاسخ

زهره گفته است :

من22 سالمه تقریبا از 14سالگی خودارضایی میکردم به خدا اون موقع اصلا نمیدونستم که اینکار خودارضاییه و دلیلش چیه و…
الان 2ساله که ترک کردم. مطمئنم که هیچوقت چیزی رو وارد واژنم نمیکردم. به این طریق بود که از یه چوب درازی اویزون میشدم و از طریق کشیده شدن شلوارم به لذت میرسیدم. یه بار بعد از این حرکت دیدم خون اومده. اولش فکر کردم پریود شدم ولی بعدا متوجه شدم که ظاهرا خون دیگه ای نیومد و چون اون موقع ها همیشه پریودم نامنظم بود بیخیال شدم.
امکان داره پرده من پاره شده باشه؟ آخه من که چیزی رو واردش نکردم اگه نه پس اون خون مال چی بوده؟
به خدا قسم من اصلا نمیدونستم پرده بکارت چیه که یدونم پاره شدنش چی باشه
===========
سلام
من دقیقا متوجه نحوه خود ارضایی شما نشدم
اگه چیزی وارد نشده احتمالش خیلی ضعیفه که پرده شما اسیب دیده باشه
و این ندونستن شما مقصر هم معلماتون هستن و هم پدرومادر شما که نسبت به این مساول در حق شما کوتاهی کردن

پاسخ

زهره گفته است :

من خودم پردمو نیگا کردم ، یه سوراخ خیلی ریز دیدم شبیه اونی که حلقویه.
احتمالا سره جاشه نه؟
اگه پاره شده باشه، سوراخ بزرگی دیده میشه؟
——-
سلام
اگه دستکاری نکرده باشین سالمه نگران نباشید

پاسخ

ماهک گفته است :

سلام من چند باری فشار شدید آب در اثر باز شدن ناگهانی شیر دستشویی مستقیما با واژنم برخورد کرده اما نه درد داشتم نه خونریزی کردم یعنی خودمم احساس کردم که فشار آب با لبه های سوراخ واژن برخورد کرده و یا اگر مستقیما با سوراخ واژن برخورد کرده نه دردی احساس کردم نه خونریزی فقط یه احساس لذت کم به وجود می آمد آیا ممکنه پرده بکارت من آسیب دیده باشه؟در ضمن سوراخ واژن من خیلی بسته است به طوری که فقط سوراخ بسیار ریزی دیده می شود اما چون دارم ازدواج می کنم کمی نگران شدم
——-
سلام
بعید میدونم شما مشکلی داشته باشید
نگران نباشید

پاسخ

mohsen گفته است :

man rozi na ertebati dashtam na dost dokhtari dashtam ama khoda shahede hala ke inaro mifamam ke bazi az ina rabete ham dashtan va hanooz bakere hastan dg aslan nemikham ezdevaj konam
chetoor mitoonan ba cheshmaye hamsareshoon negah konan???????????!!! vaqean moteasefam baraye in jameae ke faqat esmesh eislamiye
montazere azabe khoda bashim ke bezoodi migiramoon ba in mardom
=================
سلام اقا محسن
معلومه که تفکراتت زیاد گسترده نیست و فقط ظاهر کار رو میبینی بیشتر فکر کن!
اولا که همه ما انسانها چه دختر و چه پسر بشر هستیم و خطاکار
اگه نظرات رو بخونی متوجه میشی که همه راضی نبودن و پشیمون هستن
بر خلاف اکثر اقایون که از خود ارضایی پشیمون نمیشن با وجود گناه بزرگی که وجود داره
ازدواج نکردن شما چه ربطی به مساله داره؟
اینا یه عده معدود هستن که خواسته ناخواسته براشون این مساله پیش اومده اکثر دخترای ایران پاک هستن
در ضمن چه ربطی به جامعه اسلامی داره
خطای فردی به خود فرد برمیگرده که قابل جبران هست

پاسخ

مهسا گفته است :

سلام من 1سالی میشه که نامزدم ولی هیچ دخولی نداشتم.اما 1بار نامزدم با دست لبه های وازون من وباز کرد که من سوزش از ناحیه ی پوسته ی بین مهبل و مقعد و احساس کردم.و اندازه ی 1قطره خون امد.ولی هیچ دردی از ناحیه ی مهبلی نداشتم امکانش هست به پرده آسیب رسیده باشه؟
========
سلام
یعنی میگین نامزدتون؟
مگه قرار نیست در اینده ازدواج کنید؟
شما و دوستان عاقل دیگه که این پست رو میبینن تا با کسی عروسی نکردین اجازه هیچ حرکتی رو به حتی نامزتون ندین
چون در اینده هیچ معلوم نیست چه اتفاقی بیفته
در مورد شما مهسا خانوم
دقیق نمیتونم بگم ولی احتمال اسیب دیدن خیلی کم هست

پاسخ

nilo گفته است :

man to avalin rabetam na khon rizi dashtam na dar dard faghat ye sooz zaef ehsas kardam dg hichi dahaneye pardam hamishe bastast man pardam az bein rafte???????????

پاسخ

yalda گفته است :

salam man taghriban 1sale ke mogheye khoderzayi ehsas kardam parde nadaram,va ba kesi ke gharar bud ezdevaj konam nazdiki dashtam vase bar aval dardam ziyad bud vali hich pregi ya khuni nadidim . va az hame mohemtar in negaranam karde ke ghablanam hich gune alaem ya khunrizi nadashtam va be khatere in masale bavaram nakard azam govahi khast rabetamun be ham khord na jorate matrah kardan be khunevadamo daram va na morajee be pezeshk chon migan bayad khunevade bashe kenaret ta hadi ke ta paye khodkoshi raftam. rahnemayim konid lotfan bayad chikar konam??/???

پاسخ

shahla گفته است :

سلام من نمیدونم پرده بکارت دارم یا نه.حقیقتا دخول انجام شده اما هیچگونه خونی نداشتم.لطفا بگید چگونه بفهمم.البته عکس هم دارم

پاسخ

نفس گفته است :

سلام، قبلاً وارد واژن من انگشت سبابه دست برده شده حالا می خوام بدونم آیا پرده ام آسیب دیده یا نه؟
خواهش می کنم کمکم کنید. تا از این سردردگمی دربیام. نشانه های پاره شدن پرده چیه؟

پاسخ

rahele گفته است :

salam mitonam beprsam k chetori mishi fahmid k parde man pare shode.? khaheshan komak konid..khodam chetori befahmam.???
———
سلام
باید برید دکتر و ازمایش بدین

پاسخ

تناز گفته است :

من با دوست پسرم رابطه داشتم از پشت اون موقع یه کوچولو سر التش رفت تو مهبلم اما هیچ دردو سوزشی نداشتم چون سریع کشیدش بیرون بعد که نگاه کردم دیدم هم از پشت هم از جلو داره خون میاد در ضمن اون موقع من تو دوره قاعدگیم بودم روز 5مم بود که 2روز بود خونریزیم قطع شده بود حالا به نظر شما اون خون مال پریودم بود یا پرده بکارتم؟؟؟خونریزیمم طوری بود که نوار بهدشتی گذاشتم چون 2ساعتی خون میومد مقدارشم نه کم بود نه زیاد..تورو خدا زود جوابمو بدین دارم میمیرم از استرس..

پاسخ

hadi گفته است :

سلام
من با دوست دخترم در حالی که رو شکم خوابیده بود به صورت لا پایی سکس داشتم که یه دفعه دردی احساس کرد نسبتا شدید بعد دیدم ۷قطره خون امده همان لحظه معاینه کردم دیدم واژن کاملا بسته بدون هیج سوراخی اما دوست دختر من پریود میشه و قتی هم معاینه میکردم دوست دخترم احساس درد میکرد
جند روز بعد بهم گفت رفته دستشویی دیده همون مقدار قبلی خون امده
در ضمن احساس سوزش میکنه
آیا واژن کاملا باز است؟
پرده سالمه؟
روش معاینه برام ایمیل کنید

پاسخ

مینا گفته است :

سلام من یکبار با دوستم رابطه داشتم و یک خال خون اومدش آیا پرده ام کلا از بین رفته ؟ حالا باید چه کنم تا خواستگارم متوجه نشود؟

/

پاسخ

ستاره گفته است :

سلام . من با نامزدم نزدیکی داشتم .پرده از نوع ارتجاعی بوده … به نظر شما پرده پاره شده ؟ من خیلی میترسم خواهش میکنم کمکم کنید . دوباره رفتم دکتر گفت پاره شده امکان هست دکتر اشتباه کرده باشه

پاسخ

ستاره گفته است :

سلام . من با نامزدم نزدیکی داشتم .پرده از نوع ارتجاعی بوده … به نظر شما پرده پاره شده ؟ من خیلی میترسم خواهش میکنم کمکم کنید . دوباره رفتم دکتر گفت پاره شده امکان هست دکتر اشتباه کرده باشه

پاسخ

Hamed گفته است :

salam ba kasi ashna shodam bad az yek sal bahash rabete jensi peyda kardam ghablan ham namzad karde boode ghaziye namzadisho hamash o behem gofte vali kheyli mitarsam doroogh gofte bashe.mige faghat dar had baghal o lab boode to rokhoda komak konid chon hich joori bavaram nemishe akhe kheyli doostam dare o doostesh daram .chetor mitoonam befahmam kare digeie karde ya na .?

پاسخ

elsa گفته است :

سلام من نه رابطه جنسی با کسی داشتم و نه خود ارضایی انجام دادم. ولی یادمه از بچگی به رطوبت آلتم وسواس داشتم و موقع استفاده از دستمال کاغذی برای خشک کردنم اونو با دست محکم رو آلتم فشار میدادم چند بار درد داشتم ولی خونریزی نه! راستی شدیدا اهل ورزش هستم و فعالیت بدنیه زیادی دارم. 1 بار که میخواستم سعی کنم پاهامو 180 درجه (مثل ورزشکارا) باز کنم افتادم زمین و ازم خون اومد. کلا در توهم نداشتن پرده به سر میبرم. جواب بدین متشکر میشم. 0_0

پاسخ

elsa گفته است :

راستی یادم رفت بگم چند بار شده که نواربهداشتیمم به سمت آلتم خم شده و فشار و درد سختی رو به وجود آورده که اگه حتی پرده م پاره هم شده باشه متوجه نشدم چون پریود بودم. به نظرتون پرده م سالمه؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم ولی مراجعه به پزشک حس بدی رو در من ایجاد میکنه

پاسخ

sahar گفته است :

salam .man 1bar 3ex dashtam ama be zor hes kardam ke vard shode 6 .7 ghatre khon omad aya salemam ya na..daram mimiram az tars gharare namzad sham toro khoda begid are ya na mitarsam beram doctor..

پاسخ

sahar گفته است :

toro khoda zod javab bedin daram mimirammmmmmmm toro khoda

پاسخ

سارا گفته است :

سلام من با دوست پسرم رابطه داشتم در حد مالش و خوردن حالا قراره ازدواج کنیم میخام برم دکتر به خاطر مامانش گواهی بکارت بگیرم 2 سال پیش رفتم با دوستم دکتر آخه خودارضایی داشتم گفت پرده بکارتت حلقویه میخام بدونم الان برم دکتر چی میگه ؟اصلا حلقوی پاره میشه ؟تو واژنم نکرده خون نیومده کمکم کنید البته قبلش خودم یه بار میرم دکتر اما می خام زودتر بدونم؟سالمه

پاسخ

سارا گفته است :

لطفا جوابمو بدید خیلی نگرانم

پاسخ

محمد گفته است :

دوست عزیز اینا چیه میزارین
آدم از زنو زندگی میفته
من دیگه عمرا زن بگیرم با این وضع.

پاسخ

negar گفته است :

salam.. Man 8salegim ruye miliye nazoki oftadam tori k kenarehaye unjam zakhm shod.. Khunam umad, bad mamanam mano bord doktor doktor negah kard goft pardash pare nashode faqat kenarehaye …ash kharash bardashte in khune in… hala dg chan sal badesh man dg video ina negah kardamo ye bar k hamum budam angoshte vasatamo ta akhar kardam tu ama na dard dasht na khun umad.. hala man 16salame diruz tu ayne negah kardam bebinam mifahmam k pare shode ya na ama un chizi k didam tu sheklaye bala (az bala be payin) pardam shekle pardeye dandunei. Hamam shekle pardeye helaliye tu in mayeha.. Be nazaretun man pardam az beyn rafte? Kheyli negaranam.. Vaqan.. .. Doktoram nemitunam beram khahesh mikonam javabamo bedin.. </3 

پاسخ

متین گفته است :

سلام‎ ‎
به نظر من توقع های بیجایی دختر ها و خانوادهاشون و اوضاع پیچیده اقتصاد کشورمون باعث شده سن ازدواج بالا بره
بهتر خانواده ها با دادن اطلااعات به دختراشون و حمایت مالی و معنوی از پسرشون و کم کردن توقع هاشون این مشکل( دیر شدت ازدواجع )که باعث به گناه افتادن ما پسرها و دختر ها میشه از بین ببرند تا کی یه پسرو دختر صبرکنه شکیبا باشه به ما به چشم یه مجرم نگاه نکین
یشه

پاسخ

سمیرا گفته است :

سلام .من به دفعات محدود عمل خود ارضایی داشتم اما به صورت مالشی.3 دفعه با نامزدم به صورت لاپایی ارضا شدم.اما در هیچ کدوم موارد ن خونی ونه سوزش ویا درد خاصی احساس نکردم.اولین سوالم این هست که :محل دقیق پرده ب کجاست؟!چون من تو یک سایتی خواندم که وقتی لب کوچک را باز می کنیم باید پرده را در قسمت فوقانیش ببینیم در نزدیکی محل خارج شدن ادرار. که اگر انجا باشد من هیچ سوراخی ندیدم !ولی الان در این تصاویر ها میبینم که قسمت پایین تر هست؟که من باز خودم رو چک میکنم میبینم که به صورت گوشتی هست که در حالت عادی بستست اما با یک مقدار فشاری که از درونم به مهبلم میارم به اندازه ی یک یدس باز میشود ک گاهی ازش ترشحاتم خارج می شود؟ لطفا خیلی سرسع جواب من را بدید .من خیلی نگرانم.

پاسخ

آریانا گفته است :

سلام من1سال پیش بانامزدم سکس بصورت مالشی داششتم که بصورت اتفاقی به دهانم ضربه زد اطرافه دهانه سوزش داشتم 1کم خونریزی هم داشتم متوجه نشدم اطرافه دهانه زخم شده یاپرده پاره شده نظرشماچیست آخه ازنامزدم جداشدم

پاسخ

ی گفته است :

مرسی ازتون

پاسخ

رز گفته است :

سلام خسته نباشید توروخدا کمکم کنید.من روم نیس برم دکتر.من 21 سالمه وقتی حدودا اول دبیرستان بودم یه مدادو شاید ب اندازه انگشت کوچیکه کردم تو رحمم.دردم نیومد ولی بعد شاید ب اندازه یه قطره خون دیدم ولی نمیدونم از رحمم خون اومده بود یا از جای دیگه(بدلیل تیز بودن مداد).توروخدا بگید پردم سالمه یا نه.من تا حالا با کسی نبودم اگه کسی بفهمه دربارم چه فکری میکنه…
من خیلی تنهام واسه همین گاهی از سرتنهایی خود ارضایی میکنم یا با فشار آب یا مالش…
روم سیاه توروخدا بگید سالمم یا نه.خواهش میکنم واضح جواب بدید.من روم نیس برم دکتر.ممنونم.مرسی

پاسخ

f-s گفته است :

salam…man az hodoode 12-13 salegi bedone etela az parde bekarat khod erzaiee dashtam .ya angosht vasatimo vared mikardam ya chize dige ke ghotresh kamtar az angosht vasatie hast,na khoni didam na dardi dashtam….hichi emkane doktor raftan nadaram alan 18 salame mogheiate ezdevaj daram…hala nemidonam parde daram ya na chand bar khodam didam chizi dastgiram nashod to ro khoda j bedid doaton mikonam lotfan javab ro behem emeil konid montazeram

پاسخ

rahs گفته است :

من 1روز پیش بانامزدم رابطه لا پایی داشتیم ولی بدون کاندوم منی اون به من نریخت اما نگرانم ترشحات قبل از انزال اون بهم ریخته باشه ایا امکان بارداری وجود داره؟

پاسخ

امیر‏ ‏حسین‏ ‏ گفته است :

من‏ ‏و‏ ‏نامزدم‏ ‏ی‏ ‏بار‏ ‏با‏ ‏هم‏ ‏خود‏ ‏ارضایی‏ ‏کردیم‏ ‏میخواستیم‏ ‏با‏ ‏هم‏ ‏انجام‏ ‏بدیم‏ ‏انجامم‏ ‏دادیم‏ ‏اب‏ ‏منی‏ ‏من‏ خیلی‏ ‏کم‏ ‏توی‏ ‏رحم‏ ‏نامزدم‏ ‏ریخت‏ ‏احتما‏ ‏بارداری‏ ‏هست‏ ‏یانه‏ ‏تورو‏ ‏خدا‏ ‏جواب‏ ‏بدین‏ ‏ایا‏ ‏من‏ ‏بچه‏ ‏دارشدم‏ ‏

پاسخ

زهرا گفته است :

سلام من یه بار خارش داشتم و خود ارضا نیز شدم ایا با انگشت پاره میشود

پاسخ

sara گفته است :

سلام من چند ساله 2 ماه یک بار خودارضایی میکنم فقط در حد مالش با بالش لای پا .اصلا جیزی داخل نکردم .خونی هم ندیدم .الان 2ماه توبه کردم دیگه تکرار نکردم.حالا استرس گرفتم نکنه پرده ام اسیب دیکه باشه تورو خدا جواب منو بدید.؟

پاسخ

saba گفته است :

سلام ایا بعد از پارگی پرده خون قاعدگی از همه جای واژن خارج میشود یا خروخ خون همیشه جای ثابتی داره

پاسخ

مدیر: (مرداد 17ام, 1392)

سلام. خون پرده جداست و خون قاعدگی هم جداست.

sara گفته است :

خیلیییییییی ممنون .خیلی خوشحال شدم .قوووووووووووول دیگه تکرار نمیکنم

پاسخ

frina گفته است :

سلام من به تازگی پریود شدم اما مادرم نگرانه ی برای پردم اتفاقی افتاده باشه رنگ خونمم قرمز ایا پرده من پاره شده ؟من فقط مالش تاحالا دادم و تاحالا دست به سوراخ رحمم نزدم لطفا جوابمو بدید دارم دیوونه میشم ؟ایا این خون مال پریود هستش یا پرده من از بین رفته؟

پاسخ

مدیر: (شهریور 9ام, 1392)

سلام. خب چرا نمیری دکتر نشون بدی؟ انقدر در هم نوشتید متوجه نشدم چیکار کردید.

ترانه گفته است :

سلام توروخدا کمکم کنید خیلی نگرانم زندگی ندارم 16 سالمه بچه بودم حدودا 5 ساله بودم بهم نزدیک شدنو داخل مبهل نرفته ول روش گذاشته شده چند سری ام بوده خودارضایی ب صورت مالش بوده داخل اصلا چیزی نرفته ولی با فشار ابم بوده لبه های مبلم از هم خیلی بازه نمیدونم سالمم یا نه فقط توروخدا کمکم کنید اصلا ارامش روانی ندارم امکان ر فتن ب دکترم برام نیست حتی جرات نگاه کردن خودمم ندارم

پاسخ

sara گفته است :

سلام من مجرد هستم چن ماه پیش برای معاینه پرده بکارت خود نزد دکتر رفته م و دکتر گفت مشکلی ندارم پرده م شبیه به ارتجاعیست بعد از نزدیکیهایی که داشتم فک میکردم حامله م و اجسام سنگین بلند میکردم حالا بعد 2ماه که نزدیکی نداشته م نزد دکتر رفته م دکتر میگوید پرده بکارتت آسیب دیده در صورتی که ما اصلا دخولی نداشته ایم آیا همچین چیزی امکان دارد؟آیا من دیگر دختر نیستم؟ممکن است بر اثر دستکاری دکتر آسیب دیده باشد.با تشکر

پاسخ

مدیر: (مهر 1ام, 1392)

سلام.
نزدیکی هایی که داشتید در چه حد بوده و آیا از جلو بوده؟

sara گفته است :

سلام
بله من از جلو نزدیکی داشته م

پاسخ

مدیر: (مهر 3ام, 1392)

سلام. اگر دخول بیش از کلاهک آلت باشه احتمال پارگی هست.

Raha گفته است :

سلام.من مدتی با دوست پسرم سکس ازجلو داشتم و بعد ازمدتی به دکترمراجعه کردم وقتی دکتر منو معاینه کردگفت نوع پرده م ارتجاعی هست و سالمم بعد ازجریان دکتر چن باری سکس داشتم اما الان نگرانم که ممکنه مشخص شده باشه ]یا؟

پاسخ

Raha گفته است :

درضمن فراموش کردم بگم من از تنهایی خسه شدم و قصد ازدواج دارم خونوادم قبل از عقدکردن منو میبرن دکتر تا به خونوواده ی سر گواهی بدن که دختر ما سالمه چون این روش روی خواهرم پیاده شده میدونم قراره منم ببرن دکتر.الان از روی ترس به خواستگارام جواب منفی میدم و حتی موقعیت دکتر رفتنم ندارم ازتون میخوام کمک کنید

پاسخ

مدیر: (مهر 4ام, 1392)

پرده ارتجاعی مثل کش و بادکنک هست. هر چقدر باهاش ور بری نازک تر میشه و یهو پاره میشه.
شما هم فکر میکنم پردت زده شده البته معاینه بهتر نشون میده.

نیما گفته است :

سلام من یه نامزد دارم داشتن هرگونه رابطه جنسی رو تویه گذشته تکذیب میکنه واقا دوسش دارم یک بار به صورت مالشی تو یه فظای تاریک سکس داشتیم برای چند لحظه کلاهک الت یا شاید حتی نیمی ازش فرو رفت چند دقیقه بعدش میگفت احساس درد داره ولی من خونی روی التم مشاهده نکردم بعدش گفت یه قطره خون مشاهده کرده بعد ار رفتن به دستشویی به نظرتون پردش اسیب دیده؟
اصلا وجود داشته اگه اسیب دیده باشه در صورت وارد شدن الت مجددا خون میاد ترورو خدا راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم

پاسخ

هستی گفته است :

سلام میخواستم بپرسم آیا سکس از پشت هم باعث پارگی پرده ی بکارت میشودیا موجب تغییر شکل پرههای فرج شود ممنون.

پاسخ

حامد: (آبان 16ام, 1392)

سلام. سکس از عقب ربطی به مهبل نداره

حسن گفته است :

با سلام

می خواستم بدونم خودم هم می تونم از سلامت و هرگونه عمل روی پرده بکارت نامزدم با خبر شم اگه میشه چه جوری ؟ اگه به صورت عکس ویا فیلم یا لینک باشه ممنون می شم. اینو میگم چون تمامی مطالبی که جستجو کردم فقط مطلب بوده و چیزی به صورت عملی پیدا نکردم. اگر میتونستم نامزدم رو مجاب به امد پیش دکتر ماما کنم خوب بود ولی نمیشه.

از زحمات شما متشکرم.

پاسخ

مهتاب گفته است :

با سلام
من در سن11سالگی به دلیل سادگی وبچگی نزدیکی داشتم الان 22سالمه یادمه وقتی نزدیکی کردم درد داشتم اما هیچ خونی نیومد و تا اخر الت نرفت چند وقت پیش رفت دکتر زنان بهم گفت پرده ات شکاف داره و موقعه نزدیکی خون میاد به نظر شما امیدی هست ازدواج کردم خون بیات خواهش میکنم جوابمو بدین ممنون.

پاسخ

مدیر: (آذر 27ام, 1392)

سلام
آلت که بره داخل واژن پرده رو پاره میکنه. اگر خون نیومده باشه ممکنه پرده شما ارتجاعی باشه.
سعی کنید از همسرتون بخواید برای دیدن خون آلتش رو تا آخر فرو کنه.

صبا گفته است :

سلام ممنون

پاسخ

صبا گفته است :

سلام من دختری 19 سالم که از 14 سالگی خود ارضایی داشتم وچیزی رو داخل واژنم نکردم اینکه میگم خود ارضایی به این صورت بوده که وقتی پاهامو به هم می چسبوندم با حبس کردن نفسم احساس میکردم چیزی داخل واژن می ره وبیرون میاد احساسی مثل زدن نبض و هر بار که این کار رو میکردم مایع سفید رنگ وچسبنده ای بیرون میومد .نمیتونم بدون اینکه خانوادم بفهمه دکتر برم خواهش میکنم بگین سالمم یا نه احساس گناه داره میکشتم

پاسخ

مدیر: (دی 1ام, 1392)

سلام. وقتی چیزی فرو نکرده باشید به پرده آسیب نرسیده. اون مایع هم احتمالا منی بوده

صبا گفته است :

تا حدودی امید وارم کردین اطمینان دارم چیزی رو داخل نکردم ولی به دفعات کاری رو که گفتم کردم مدت کمیه که توبه کردم همیشه پریود نامنظمی دارم که دکتر دلیل بی نظمی رو نفهمیده ضمن اینکه سوزش هم دارم یعنی به خاطر خود ارضایی بوده؟یعنی میتونم تا روز ازدواجم به گفته شما که میگین اسیبی بهم نرسیده مطمئن باشم و به دکتر برای معاینه مراجعه نکنم.نگفته بودم امسال که کنکور شرکت کنم همکارتون میشم اگه این اطمینان وارامش رو به من بدین خیلی کمکم کردین

پاسخ

مدیر: (دی 2ام, 1392)

قطعا آسیبی نرسیده به پرده شما. دلیل نا منظم بودن عادت ماهیانه هم ممکنه یا کیست باشه یا کلا سیستم بدنتون اینجوریه. بعدشم دلیل سوزش ممکنه عفونت و قارچ باشه . لباسهای زیر رو تند تند عوض کنید با آب جوش بشورید اگه تونستید اتو هم بکنید که ضد عفونی بشه ولی از سفید کننده استفاده نکنید. اگه واقعا چیزی وارد نکرده باشید پاره نشده. خودتون هم تو آیینه میتونید ببینید پاره شده یا نه. باز یکم معلومه. ضمنا اصطلاح هم بکنید.

صبا گفته است :

من که هر چی نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد.ولی میخوام با تمام وجودم بگم اخی خیالم راحت شد یه دنیا ممنون

پاسخ

سمانه گفته است :

باسلام.دختری21ساله هستم وبا پسری که 2ماه دیگه قراره عقدکنیم نزدیکی داشتم واز راه مقعد.درحین یهو بدون عمد سرالت خورد به دهانه بدون اینکه داخل بشه ولی بخطر یهو بودنش یکم درد احساس کردم ویکم خون درصورتی که داخل نشداصلا.من معاینه رفتم قبلا گفت پردم حلقوی ارتجاعیه.پس این خون واسه چی بوده من میخوام برم برگه سلامت بگیرم میترسم فقط بخاطر مادر شوهرم تروخدا کمکم کنید.امکانش هست خون برای زخم شدن دهانه باشه؟قبلا دست به دهانه میذدم درد داشت الانم همینجوره.احتمالش هست اگه پرده حلقوی پاره بشه دوباره گوشت بیاره؟ممنونم

پاسخ

ونوس گفته است :

با سلام،من الان چند روزه دچار یه بیماری به اسم تبخال تناسلی شدم،درد بدی دارم،میخواستم بدونم علتش دقیقا چی میتونه باشه،و آیا این نوع عفونت‌ها به بکارت آسیب میزنه؟ممنون

پاسخ

یلدا گفته است :

با سلام دختری هستم که در 14 سالگی بمدت دو سه سال با دوست پسرم نزدیکی کامل از جلو داشتم اما هیچ احساس درد و خونریزی نداشتم البته اون پسر 11 سالش بود
آیا پسر 11 ساله میتونسته پرده بکارت رو پاره کنه؟ آیا با وجود نداشتن درد و خونریزی ممکنه پرده من سالم باشه؟ مثلا از نوع حلقوی یا ارتجاعی باشه؟
لطفا کمک کنید جواب رو به ایمیلم بفرستید ممنونم

پاسخ

مدیر: (بهمن 6ام, 1392)

سلام.
دخول حتی به اندازه ختنه گاه پرده رو پاره میکنه مگر ارتجاعی باشه.

زهره گفته است :

سلام من دوستم یکبار با انگشت میکرد داخل دستگاهم ولی زیاد نه،وقتی رفتم خونه دیدم خون اومده اون موقع تازه پریود شده بودم روز 5بودم اولین بارم بود پریود شده بودم آیا پرده ام پاره شده؟ یا خون پرسیدیم بوده؟ اگه پاره باشه نامزد با داخل کردن دستگاه تناسلی به دستگاه من میفهمه پرده ام پاره است؟تو را خدا جواب بدین خیلی استرس دارم

پاسخ

مدیر: (بهمن 17ام, 1392)

سلام.
نامزدت اگه باهوش باشه اگه آلتش خونی نشه میفهمه پرده نداری.
انگشت دوستت هم اگر توی سوراخت نرفته باشه پاره نمیشه مگر بیشتر از بند انگشت کرده باشه.

سارینا گفته است :

سلام.من عقددایم هستم وباشوهرم نزدیکی داشتم امادقیق نمیدونم پرده بکارتم کجاست؟آیاقسمت بالایی هستش یانه قسمت وسط که به سوراخ مقعدنزدیکه؟وهنگام نزدیکی آلت شوهرم کمی به داخل میرودامامن هیچ خونی مشاهده نکردم.ونمیدانم که آیااین قسمت که آلت شوهرم میرودقسمت پرده است یاقسمتی دیگر؟لطفاجوابم راسریع تربدهید.توروخداجوابموهمینجابدیدچون توایمیلم نمیشه.خواهش میکنم

پاسخ

مدیر: (بهمن 22ام, 1392)

علیک سلام.
چه فرقی میکنه بکارتتون کجاس! بکارت درست در ورودی مهبل شماست و به محض دخول بیش از کلاهک آلت مرد، پاره میشه.

فرشته گفته است :

سلام من دختری ۲۱ساله هستم که ۲دبیرستان یکی از دوستانم شوخی شوخی مدادش را به من زد ‘من که اطلاعاتی از پرده بکارت داشتم بسیار ترسیدم بعد از اینکه اومدم خونه درد دل و کمر داشتم و چند قطر خون دیدم که بعداز ۵روز پریود شدم’ایا این خون برای پریودی من بود است لطفا جواب منو الان بدید

پاسخ

مدیر: (بهمن 29ام, 1392)

سلام
مداد چقدر وارد بدنتون شد؟ اگه بیش از 2 سانت رفته باشه پرده از بین رفته.

نیکی گفته است :

سلام من 18 سالمه تقربا از بچگی خود ارضایی میکردم چیزی داخل نمیکردم فقط خوشا به داخل فشار میدادم
ی بار که روز اخر پریودیم بود هم اینکارو کردم.ازم خون اومد
ولی هیچ دردی نداشتم.دوستام میگن اگه پاره شده باشه یه درد خاصی داره.چن ماه بی توجه بودم نسبت بهش
اما با نامزدم نزدیکی داشتم
تقریبا بیشترشا کرد تو بدون اینکه هیچ دردی داشته باشم یا به چیزی برخورد کنه.
میخوام بدونم که الان من پرده ندارم که بیشترش رفته داخل؟!

پاسخ

مدیر: (بهمن 29ام, 1392)

سلام.
اگر خون نیومده باشه ارتجاعی هست. اگه اومده باشه پاره شده

فرشته گفته است :

سلام از روی لباس مگه میشه پرده بکارت از بین بره درضمن از پشت این شوخی رو کرد
ولی چون خون داشتم ترسیدم در قورتی که مستقیم چیزی داخل واژن من نشد

پاسخ

مدیر: (اسفند 2ام, 1392)

شما نگفتی از روی لباس بود یا بدون لباس.
به هر حال اگر مستقیم وارد نشده باشه پردت سالمه.
چه شوخیایی میکنین شما دخترا!

فرشته گفته است :

ممنونم که جوابمو دادین میخوایستم بدونم درد دل وکمر ت برای چی بوده. برم مامایی یا نه

پاسخ

مدیر: (اسفند 4ام, 1392)

دل درد و کمردرد و اینا تا جایی که میدونم مال پریوده نه دخول و بکارت

آنا گفته است :

سلام من 20 ساله هستم مدتی خود ارضای داشتم و انگشتمو داخل میکردم واسه آخرین بار فقط ی ذره انگشتم داخل شد ولی ازم خون اومد و ی کم هم درد شکم داشتم تو رو خدا ج بدید که ممکنه پردم پاره شده باشه؟آیا رنگ خون پرده با قاعدگی تفاوت داره یا نه؟

پاسخ

مدیر: (اسفند 7ام, 1392)

سلام.
اگه انگشت داخل کردی که پاره شده. قاعدگی منظم داشته باشی اگر در غیر دوران پریود خون اومده باشه، پرده از بین رفته.
امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

sama گفته است :

salam;ye modate negaranam akhe vaghtike 14 salam bud khoderzayi mikardam vali alan ke 22 salame dge kari nemikonam.man faghat chanbar angoshte vasatamo va yebariam khodkar vali aslan khoon naumad va dardam nadashtam.torokhoda khialamo rahat konin momkene bekaratam asib dide bashe?

پاسخ

شمسی گفته است :

سلام
ببخشید من یه هفته پیش با دوست پسرم رابطه داشتم این رابطه بصورتی بود که فقط لاپایی ارضا شدیم و اون منی رو روی من نریخت و من دوساعت بعد حموم کردم
ولی دو روز بعدش احساس دل درد و بالای حالت تناسلیم درد شدید داشتم
من دو روز قبل نزدیکی پریودیم تموم شده بود
آیا احتمالش هس با آب اولیه مرد نیز تحت این شرایط حامله شده باشم؟
تورو خدااا کمکم کنین میخام قبل اینکه دیر بشه یه خاکی تو سرم کنم:((((

پاسخ

خدیجه گفته است :

باسلام من حدودن یک ساله خود ارضایی میکنم به صورت مالش خودم وبعد از لیز شدن چندسری انگشتم تا دوبند رفته جلو ولی هیچ وقت دردی احساس نکردم وخونی هم ندیدم شرایط رفتن پیش دکتر ندارم خواهش میکنم جواب به ایمیلم بفرستید خیلی حیاطی

پاسخ

خدیجه گفته است :

خواهش میکنم به من زودتر جواب بدین ایا ممکن پردم پاره شده باشه؟ یا اسیب ببینه ؟افسردگی گرفتم ومن سنم 17

پاسخ

مدیر: (اسفند 23ام, 1392)

اگه خون نیومده ممکنه ارتجاعی باشه.

طاهره گفته است :

سلام من دختری 17 ساله هستم تو رو خدا زود جواب منو بدین یک بار قبل این که خونی از من بیرون بیاد دستمال کاغذی را مجاله کردمو زیر وازنم با کمی فشار مالیدم نه درد داشتم نه سوزش اما دو دقیقه بعد از اون از اون ناحیه خون ریزی داشتم که جزء دوران قاعده گی من بود … خواهش می کنم راستش رو بگید و زود بگید پرده بکارت من آسیب دیده و از بین رفته یا سالمه ؟؟؟

پاسخ

مدیر: (اسفند 24ام, 1392)

سلام. نترس عزیزم پردت سالمه.

خدیجه گفته است :

ارتجاعی ممکن نیست اسیب ببینه؟ میشه راهی بگید تا خودم تست کنم مطمئن باشم با علامت پرده ارتجاعی چیه؟

پاسخ

مدیر: (اسفند 24ام, 1392)

ارتجاعی مثل کش هست و سخت پاره میشه. شما میتونی بری توی آینه ببینی اون پوست سر جاش هست یا پر پر شده!

خدیجه گفته است :

اونطوری که من دیدم مانند یه حلقه بود که اطرافش گوشت بود ویه سوراخ بزرگ وسطش بود که داخل دیده میشد یعنی این پرده حلقوی؟

پاسخ

مدیر: (اسفند 24ام, 1392)

پاره شده.

خدیجه گفته است :

چرا میگید پاره شده میشه دلیلشو بدونم؟

پاسخ

مدیر: (اسفند 27ام, 1392)

مال شما دقیقا شبیه کدومیک از عکس های بالا هست؟
معمولا سوراخی که داخل پرده هست به سختی باید دیده بشه اما مال شما راحت دیده میشه طبق گفته خودتون

پری گفته است :

میخام بدونم پرده چجور پاره میشه با چن سانت ورود ب ایمیلم پاسخ بدید ممنون

پاسخ

مدیر: (فروردین 3ام, 1393)

به محض وروک کلاهک اگر کشی یا به اصطلاح ارتجاعی نباشه پاره میشه

مایده گفته است :

سلام من دوروز پیش شب اول عروسیم بود..موقع سکس آلت شوهرم بیشتر از کلاهک داخل نمیرفت وقتیم فشار میداد انقدر دردم میگرفت که دلش سوخت بیخیال شد..میخواستم بدونم جریان چیه؟

پاسخ

مدیر: (فروردین 3ام, 1393)

سلام.
خب اولین باره که یک چیزی وارد بدن شما میشه و برای همه درد داره تا جا باز کنه و پرده پاره بشه.

مایده گفته است :

ازبقیه شنیدم درد خاصی نداره و راحت میشه سکس کردمیشه بگین ممکنه پرده ی من از چه نوعی باشه؟ممنون

پاسخ

مدیر: (فروردین 5ام, 1393)

برای همه اولش درد داره تا جا باز کنه. پرده شما هم اگر خون نیومده باشه ارتجاعیه

mona گفته است :

سلام ضمن عرض خسته نباشيد خواستم بپرسم مدتي به دليل خارش مجبور به دست بردن عالت تناسلي شدم خوني نيومد آيا امكان از دست دادن پرده وجود دارد با تشكر

پاسخ

مدیر: (فروردین 9ام, 1393)

سلام
خیر فقط دخول بیش از بند انگشت پاره میکنه

ساناز گفته است :

سلام من یک بار تو دوران نوجوانی از یک جای بلند افتادم پایین و بیهوش شده بودم وبعدا به هوش اومدم متوجه شدم خون اومده ایا اون افتادن باعث پارگی پرده شده که خون اومده؟

پاسخ

مدیر: (فروردین 12ام, 1393)

سلام
نه خیر پارگی فقط با دخول انجام میشه. حالا یا انگشت یا شومبول.

مهسا گفته است :

سلام
.ایا پرده بکارت با فشار اب هم پاره میشود؟؟اگر پرده حلقوی باشد

پاسخ

مدیر: (فروردین 13ام, 1393)

سلام. از فشار آب به حدی باشه که وارد سوراخ بشه ممکنه آسیب بزنه.

مهسا گفته است :

سلام من با نامزدم رابطه داشتم بطوری ک تا نصفه شاید بیشتر ازجلو وارد کرد ولی هیچ دردو خونریزی دیده نشد.
ایا پرده من زده شده؟

پاسخ

مدیر: (فروردین 14ام, 1393)

سلام
اگه خون نیومده احتمال داره ارتجاعی باشه.

مینا گفته است :

سلام خانوم دکتر من 17 سالمه 2ساله که خودارضآیی می کنم
ولی چیزی داخل مهبلم نکردم درحد مالش و یکم فشار استخوان و رگ های عصبی بالای لبه های فرج بوده ولی یه بار بعد خودارضآیی ماده ی سفید چسبناک خیلی کم خارج شد و یکمی سوزش در لبه های فرج و استخوانم حس کردم با آیینه که برای اولین بار نگاه کردم پردمو لبه ی سمت چپ پرده متصل به دیواره نبود وکمی روی پرده خم شده بود ولی لبه ی دیگه متصل به دیواره بود
و من خیلی میترسم که آسیب دیده باشه توی کتاب آناتومی عمومی بدن خوندم پردم از نوع نیم دایره ای یا هلالیه ولی جنسشو نمیدونم خواهشا کمکم کنید منتظر جوابتون هستم

پاسخ

مدیر: (فروردین 24ام, 1393)

سلام. من خانوم نیستم عزیزم. ببینید تنها دخول پرده رو پاره میکنه و اگر به این راحتی پاره میشد که اصلا نیازی به دخول نبود و روزانه صدها دختر بی پرده میشدند.
نگران نباشید و کمتر خودارضایی کنید.

سحر گفته است :

سلام.من با دوسپسرم سكس ميكردم.دفعه قبلى آلات تناسليش تا قسمت كلاهكش داخل واژنم شد،خون زيادى اومد،اما سوزش نداشت،ميخاستم بدونم پردم آسيب ديده يا ازبين رفته،كمكم كنيد،خيلى استرس دارم لطفاً ميشه جوابمو الان بگين.

پاسخ

مدیر: (اردیبهشت 13ام, 1393)

سلام. بله پاره شده چون بیخودی خون نمیاد مگر پریود شده باشید.

تبسم گفته است :

سلام,نامزدم باانگشت.مهبل من راتحريك كرد.ميترسم پرده ام پاره شده باشد.البته ماما قبلا بهم گفته بود من ارتجاعي باز هستم

پاسخ

javad گفته است :

سلام.من نامزد هستم به خواست زنم رفتیم دکتر نوع پرده رو مشخص کنیم خانم دکتر گفت از نوع حلقوی و سالم است.چرا در حلقوی خونریزی نیست؟حالا شب عروسی اگه خون نیاد فکر میکنن دختر رابطه داشته و یا خودم قبل عروسی بکارت رو پاره کردم ومعلم هستم برام ناجور میشه،چه باید کرد؟خواهشا جواب بدین.

پاسخ

مهتاب گفته است :

سلام خواهش دارم جوابمو بدید. من حدود یه ماه پیش با نامزدم رابطه جنسی درحد لاپایی داشتیم. امااز پشت یعنی من روشکم خوابیده بودم و شوهرم از پشت میمالوند(معذرت اگه حرفمو صریح میگم) بعدش شوهرم به زور التشو کرد مقعدم در حالی که من اصلا راضی نبودم اما میل جنسی اون زیاد شده بود و نتونست جلوخودشو بگیره. حالا سوالم اینه(هرباری که سعی میکرد فشار بده بره داخل لیز میخورد وبه سمت پایین میرفت وباجلوم برخورد میکرد اما احساس کردم داخل نرفت ایا امکانش هست پردم اسیب ببینه؟ درد یا خونریزی هم نداشتم فقط از پشت خیلی درد کشیدم؟

پاسخ

مدیر: (اردیبهشت 27ام, 1393)

سلام. نه داخل جلوی شما نرفته و به شوهرتون بگید اینکار به جسم زن آسیب میزنه و اون هیچ لذتی نمیبره.

صبا گفته است :

سلام.اگروقتی پریودهستیم از پشت سکس داشته باسیم موجب پارگی پرده میشود؟بادرد

پاسخ

nasim گفته است :

18 سالمه ودر سن 8 سالگی دوستم به صورت شوخی انگشتش داخل شد وچند قطره خون از مقعد خارج شد. دراین صورت پرده پاره شده؟؟؟

پاسخ

مدیر: (خرداد 1ام, 1393)

خون از مقعد بیاد چه ربطی به آلت شما داره!؟

love گفته است :

سلام من چن ووقت پيش بانامزدمم رابطه جنسي داشتيم البته فقط درحدمالش بودووپردم سالمه وهيچ دردووخونريزي مشاهده نكردمم ولي يكم ازآبش به دهانه واژژنم خوردوزودپاكش كردم به نظرشمماامكان حاملگي وجودداره؟؟؟

پاسخ

لیلا گفته است :

انقدرمردمومنحرف نکنید.محض اطلاعتون پرده با خودارضایی پاره میشه.فقط پرده حلقوی وارتجاعی پاره نمیشه که خود شخص نمیتونه بفهمه چه نوع پرده ای داره.

پاسخ

مدیر: (خرداد 16ام, 1393)

خانم اسدی پرده شما با خودارضایی پاره شده مگه؟

سما گفته است :

سلام.خسته نباشید.من به دلیل خوریزی زیاد قاعدگی همیشه به جز نوار بهداشتی از دستمال کاغذی هم استفاده میکردم و واسه همین مجبور بودم داخل االت تناسلیمو خوب بشورم که یه وقت دستمال کاغذی باقی نمونده باشه.چون پریودم نا منظمه لکه بینی هم زیاد دارم ولی درد شدید نداشتم تا حالا که بعدش خونریزی غیر معمولی داشته باشم.توروخدا بگید اینجوری به بکارتم آسیب رسیده؟خیلی افسرده شدم از همه کارو زندگیم افتادم همش نگرانم.پیش دکتر هم میترسم برم.

پاسخ

sheyda گفته است :

Salam az nahiye kelitoris khoderzayi daram aya pardam pare mishe akhe shekle pardam mese in aksa nist ye tike gushte surati range Va halat8 dare vali az ye taraf in gusht 3 tike hast toro khoda bem begid pardam saleme daram divune misham!

پاسخ

sheyda گفته است :

Komakam konid khahesh mikonam sharmande hastam k khili sarih neveshtam

پاسخ

سالومه گفته است :

سلام من یک هفته پیش نزدیکی داشتم الت تقریبا داخل رفت ولی اون لحظه خونی نیومد ولی بعدش تا 3روز خ.نریزی به صورت چند قطره داشتم میشه بگید پرده م پاره شده یا نه؟ شکلش باید چجوری باشه؟

پاسخ

مدیر: (تیر 6ام, 1393)

سلام
اگر تا ته رفته تو، به شرط اینکه ارتجاعی نباشه پاره شده وگرنه ممکنه مربوط به پریود باشه.

نگار گفته است :

سلام چند ماه پیش کوه رفتم.همونجا رفتم دستشویی روی لباس زیرم ی قطره خون بود هنگام ادرار کمی خون لخته بیرون اومد.حدود ی هفته ای هم از زمان پاک شدن پریودم میگذشت .دلیلی براش پیدا نکردم نمیدونم چرا نگران شدم که نکنه پرده بکارتم پاره شده آخه برام عجیب بود. ممنون میشم نطرتونو بگید یعنی پرده پاره شده؟

پاسخ

مدیر: (تیر 10ام, 1393)

سلام
خیر فقط با دخول پاره میشود.

سالومه گفته است :

نه خون پریودی نبود ممکنه ارتجاعی نباشه؟ اخه اون لحظه هیچ خونی رو الت شوهرم دیده نشد. لطفا خیلی زود جواب بدید زندگیم در خطره

پاسخ

سوگند گفته است :

با سلام. دختری 25 ساله هستم که حدود چند بار به صورت مکرر با نامزدم نزدیکی داشتم ولی هیچ وقت دخول کامل صورت نگرفته .شاید در حد سه چهار سانت از سرش که فورا خارج میکرد. یه بار که همون روز قرار بود پریود بشم با هم نزدیکی داشتیم که همون لحظه درد زیادی داشت و بعد که رفتم دستشویی لکه هایی شبیه خون دیدم. آیا پرده م آسیب دیده یا خون مربوط به پریودم میشه؟ 1 ساعت بعدش پریود شدم. واصلا دخول هم صورت نگرفت. فقط به خاطر وزن شوهرم احساس درد شدیدی تو ناحیه پایین احساس کردم. میشه راهنماییم کنید. ممنون واقعا.

پاسخ

simaa گفته است :

سلام من نامزد کردم. نامزدم انگشت وسطش را تا ته درون وازان من کرد نه درد داشت نه خون امد می خواستم ببینم پرده ام رفته یا هست خواهشن جواب بدهید . می شه بدون مراجعه به دکتر فهمید

پاسخ

faranak گفته است :

با سلام میخواستم بپرسم خود ارضایی در دخترای نو جوان فقط در حد مالش باعث از بین رفتن پرده بکارت نمیشه؟

پاسخ

مدیر: (تیر 12ام, 1393)

سلام
اگر انگشت توی سوراخ آلت نکنید خیر.

مریم گفته است :

سلام من با نامزدم سکس داشتم التش کمتر از کلاهک داخل رفت هیچ دردی نداشتم ولی بعدش چن قطره خون اومد.یعنی پردم اسیب دیده؟خون ناشی از پاره شدن پرده بصورت لخته ها خونابه است؟

پاسخ

sheyda گفته است :

Salam khahesh mikonam komakam konid man 20salame va mikham ezdevaj konam ama man tu dorani bachegimo va nojavanim khoderzayi dashtam az nahiye klitoris aya pardam asib dide? va bazi vaghtha dar dorane ghaedegi in karo kardam aya asib dide akhe pardeye man shabihe hichkodum azin axa nist,khahesh mikonam komakam konid daram az,esteres mimiram ,sharayetesham vojud nadare baram k beram pishe pezeshk.

پاسخ

مدیر: (تیر 24ام, 1393)

سلام
چیزی فرو کردی توش؟

شادی گفته است :

سلام من نوجوان هستم و فقط در حد مالش چند بار خودارضایی داشتم بعد خونی هم ندیدم ایا ممکنه من پرده ی بکارتم پاره شده باشه

پاسخ

م گفته است :

سلام ایا خودارضایی هنگام پریود خون پریود را زیاد میکند؟
شما میتونید یه عکس از پرده مثلثی بگدارید
تو هیچ سایتی عکس پرده مثلثی وجود ندارد
ایا نام دیگری دارد؟
خواهشا ج همه سوالامو یدین

پاسخ

مدیر: (مرداد 4ام, 1393)

سلام.
اگر پرده پاره بشه قطعا خون بیشتری میاد.
پرده مثلثی از اسمش معلومه.

nastaran گفته است :

سلام خسته نباشید من 17 سالمه حدود یه سال قبل با دوستم رابطه داشتم ولی از پشت اما یکم از التش احساس کردم رفت قسمت جلوی بدنه من خودش میگفت نرفت ولی من حس کردم بعدش متوجه شدیم خون اومده اون گفت به خاطر پشتته چون یه دفعه و با فشار وارد پشتم شد.میشه بهم بگین من سالمم یا نه؟باور کنین من فقط یه بار با اون رابطه داشتم بخدا توبه هم کردم.چند ماهی هم میشه زمان پریودم احساس میکنم یه چیزی حالت گوشت مانند دوبار از بدنم خارج شده.خواهش میکنم سریع جوابم و بدین دارم از ترس یه ساله میمیرم امکانشم نیست برم دکتر.خواهش میکنم بگید من سالمم یا نه؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 5ام, 1393)

سلام
احتمالات مختفی داره. ممکنه واقعا وارد کرده باشه که شما حس کردید اما به شما گفته نه. اگر وارد کرده باشه و خون اومده باشه قطعاً خون از پرده ی شماست وگرنه مقعد که خون نمیاد.
به نظرم بهتره به پزشک مراجعه کنید.

مهیا گفته است :

سلام خسته نباشید
19 سالمه میدونسم ک پرده وجود داره اما نمیدونسم ک تا این حد نزدیکه من ندونسته بعد زمان پریودیم برای مطمن شم ک پاک شدم انگشتمو داخل واژانم میکردم اندازه 1 یا2 بند انگشت اما خونی ندیدم ممکنه ازبین رفته باشه
راستش من سعی کردم ک خودم خودمو معاینه کنم اما نمیتونم تشخیص بدم اما چیزی ک دیددم 1 حلقه بود ک بافشار اوردن 1جسم صورتی رنگ ک وسطش منفذ داش دیده میشد
توروخدا جواب بدین من ندونسته اونکاروکردم
ممکنه ازبین رفته باشه

پاسخ

مدیر: (مرداد 8ام, 1393)

سلام
ممکنه پرده شما ارتجاعی باشه که خون نیومده.

مهیا گفته است :

ببخشید از استرس یادم رف بگم من نمیتونم دکتر برم لطفا شما کمکم کنین
اونن حلقه ک تویه نظر بالا گفتم حالت جدا شده رو داره پوسته نازک نیست انگار ک 1گوشت
توروخداجوابم بدبد

پاسخ

مهیا گفته است :

ببخشید بازم سوال میپرسم اگ پرده ی بکارت ب وسیله ی فرو رفتن انگشت اسیب دیده باشه یا پاره شده باشه قابل تشخیص ک براثر رابطه ی جنسی و دخول نبوده؟یا ن؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 9ام, 1393)

باید مشخص بشه پرده شما ارتجاعی هست یا نه. اگر ارتجاعی باشه موقع دخول هم خون نمیاد.

مهیا گفته است :

سلام امروز با هزار بدبختی تونستم پیش ماما برم گفتن پرده ات حلقوی ساده اس ساییدگی داره اما پاره نشده ممکنه ایشون اشتباه کرده باشن؟ اخه حلقوی ک بعد ورود شی بدون خونریزی از بین میره این نوع پرده خونریزی هم داره؟
ممکنه پرده از نوع حلقوی ساده با واردشدن انگشت پاره نشه؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 10ام, 1393)

سلام
بعضی پرده ها هستند که پاره میشه اما ازش خون نمیاد. ممکنه مال شما پاره شده باشه و خون نیوموده باشه. به هر حال خون اومدن موقع دخول ملاک دختر نبودن شما میشه.

دریا گفته است :

سلام من 16 سالمه من چن مدتی خود ارزایی میکردم طوری که انگشت میانیم بند اول در جلو میرفت من خیلی نامنزم عادت میشم و 2 ماهه خبری نیس همیشه هم ترشحات تیره میبینم ایا پرده من سالم است؟چجوری ببینمش مگه میشه دید؟؟؟؟؟یا خدااااااااا تورو خدا کمکم کنین دارم روانی میشم بخدا اگه بفهمم سالمم ترک میکنم من تازه فهمیدم به این کار استمنا یا خود ارزایی میگن

پاسخ

سپیده گفته است :

سلام من یکبار انگشت سبابه ام تا ته به داخل رفت یبار آلت دوستم تا 4 سانت
رفت اماجز دو قطره خون ندیدم توروخدا بگین پاره شده برا ازدواجم نگرانم

پاسخ

مدیر: (مرداد 20ام, 1393)

سلام
بله پاره شده.

سپیده گفته است :

من اگه برا ترمیم برم و بعد توسط خانواده خودم یا همسر برا گواهی برم آیا باز متوجه پارگی میشن آخه کافیه خانواده امم بفهپن من اون موقع مردنم بهتره آخه وقتی تا 4 سانت رفت من خونی ندیدم چطور میشه پاره بشه دارم دیوانه توروقران کمکم کنید

پاسخ

مدیر: (مرداد 20ام, 1393)

ترمیم غیر قانونیه و اگر آشنا داشته باشی فقط برات ترمیم میکنند وگرنه مجازات داره.
قطعا اگر بعد از دخول خون اومده پاره شده دیگه.

سمیه 1234 گفته است :

سلام ببخشید من چند مدت پیش با دوس پسرم از عقب رابطه داشتم زمانی که پریود بودم ولی از جلو هیچ رابطه ای نداشتم فقط از عقب بعد رابطه دراز کشیدم بعد ی ساعتی احساس کردم ازم خون زیادی رفت آیا اون خون مال مریضیم هستش یا مال پارگی پرده ی بکارت ؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 23ام, 1393)

سلام
اگه توی جلوت نذاشته باشه دلیلی برای پارگی وجود نداره. مال خون ماهانه هست.

سمیه 1234 گفته است :

ببخشید ی سوال دیگه اگه کسی باردار بشه بعد رابطه بعد چند روز یا هفته حالت تهوع پیدا می کنه ؟
اگه پرده بکارتش پاره بشه آیا حالت تهوع پیدا می کنه؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 23ام, 1393)

تنها در صورت ریختن منی در رحم حالت تهوع بعد از دو سه روز بوجود میاد.

سمیه 1234 گفته است :

ببخشید اگه کسی پرده اش پاره بشه چ احساسی پیدا میکنه چون خودم احساس میکنم باز شده میشه بگید چ احساسی داره ؟
ممنون میشم ببخشید
چون حالا هم نافم درد داره

پاسخ

مدیر: (مرداد 24ام, 1393)

پاره شدن پرده با سوزش همراه هست و خونریزی.
احساس خاصی فکر نمیکنم داشته باشه بهتره از کسی که پردش پاره شده بپرسید.
درد ناف هم احتمالا به خاطر اینه که آلت به قدری بزرگ بوده که تا ته آلت شما رفته و به ناف شما خورده.

samaneh گفته است :

سلام. من با نامزدم رابطه داشتم همیشه با انگشت داخل رو لمس میکرد و پرده ام هم کاملا سالم بود معاینه رفته بودم اما دیروز که رابطه داشتیم بعد از 30 دقیقه خونابه اومد و بعد خون اومد و امروز هم باز خونابه دیدم. امکان داره پاره شده باشه. خیلی نگرانم کمکم کنید.

پاسخ

مدیر: (مرداد 26ام, 1393)

سلام. بالاخره کی شما رو معاینه کرد!؟ ما که نفهمیدیم.

اران گفته است :

سلام دختری هسم که خودارضایی میکردم الانم رفتم عین ازمایشی که گفتینو انجام دادم دیدم یه سوراخی هس؟ ولی دس زدم دهانش بسته بود تورقران بگین بهم پردم سرجاش هس یانه؟ میترسم برم دکتر؟ برم به دکتر چی بگم خب؟

پاسخ

مدیر: (مرداد 27ام, 1393)

سلام. تا چقدر فرو کردی؟ آیا دردی سوزشی هم داشتی؟

Pari گفته است :

سلام خسته نباشيد ميشه فورى جواب بديد مى خوام بدونم دكتر زنان
متوجه خود ارضايى ميشه؟ لطفا زود جواب بديد

پاسخ

مدیر: (مرداد 27ام, 1393)

سلام.
ساییدگی روی پرده بکارت، تحریک چوچوله و قرمز شدنش نمایانگر خودارضایی هست. اگر این نشانه هارو داشته باشی میفهمه.

viva 1369 گفته است :

من دچار خود ارضایی شدیدی شدم لطفا راه حلی برای نجات از این وضعیت برام کنین هر چند ساعت یکبار خود ارضایی می کنم

پاسخ

شقایق گفته است :

سلام من 18 سالمه و یک ساله ک خود ارضایی میکردم ولی الان دوماهیه گذاشتم کنار.
انگشته وسطمو تا ته میکردم داخل ولی هیچ وقت ن خونی ازم اومد و ن دردی داشتم.
میخاستم بدونم پردم پاره شده یا ن؟
خواهشا ج مو زود بدین

پاسخ

مدیر: (شهریور 4ام, 1393)

سلام
اگر خون نیومده احتمالا ارتجاعی هست. بهتره به پزشک مراجعه کنی چون اندازه انگشت خیلی درازه و به پردت آسیب زده قطعا.

سحر گفته است :

سلام يكى از فأميل هاى ما ٩سالشه با ماساژور خود ارضايى ميكرده يه بار يه قطره خون اومده اما فرو نكرده ولى روى نازش يعنى همون جاى موها يه زهر زخم شده از همون جا خون اومده ميگم پرده داره؟ نميتونم به مامانم بگه لطفا زود جواب بدين خيلى زود

پاسخ

مدیر: (شهریور 4ام, 1393)

سلام. پردت سالمه چون توی سوراخ چیزی فرو نکردی.

صدف گفته است :

سلام من یه دختر17 ساله هستم.چن ساله خودارضایی میکنم با آب و گاهیم با مالش.چیزی تاحالا فرو نکردم داخل.سه بار خون دیدم هر سه بارم پریود شدم ولی دردی احساس نکردم.ممکنه پردم پاره شده باشه؟؟؟توروخدا زود جوابمو بدین.دارم روانی میشم.لطفا به ایمیلم نفرستین

پاسخ

زهره گفته است :

سلام من چن ساله که مرتب خودارضایی میکنم فقط بامالش تاحالاهم چیزی وارد نکردم توروخدا ج بدین بنظذتون پرده پارا شده؟پردمو نگاکردم بسه بود دهنش.ولی چن ساله اینکارومیکنم

پاسخ

عاشق گفته است :

راه حلی برای جلوگیری خودارضایی
-از غذای خود از لحاظ کم و کیف کم کنید و از خوردن غذاهای محرک بپرهیزید
-شب ها و بین الطلوعین مقداری قدم بزنید
-در هوای آزاد ورزش کنید
-از فکر و نظر در مناظرتحریک کننده خود داری کنید.
-با فرستادن ذکر وسوسه شیطان را دور کنید،.

پاسخ

زیبا گفته است :

سلام. من گاهی اوقات از روی لباس با مالش التم بروی بالش خودارضایی می کردم، الان پشیمان و ناراحت هستم. هیچگاه چیزی فرو نکردم، وقتی خودم رو در آینه معاینه می کنم با کنار زدن چین های کوچک در قسمت بالا یک تکه سفید رنگ را می بینم که سوراخی در آن دیده نمی شود تنها با کمی فشار از داخل و کشیدن لب ها امکان مشاهده سوراخ واژن هست که ترشحات خارج میشه، لطفا بگویند آیا پرده سالم است؟

پاسخ

سپیده گفته است :

سلام من خودارضایی داشتم
حدود سه تا از انگشتامو فرو میکردم تو واژنم ولی خونی نیومذه درد شدیدم نداشتم
من چیکارکنم پردم آسیب دیده؟

پاسخ

مدیر: (شهریور 15ام, 1393)

سلام
احتمالا پردت ارتجاعیه. به مرور پاره میشه اگه ادامه بدی.

سالومه سالومه سالومه گفته است :

سلام….من 16 سالمه و خود ارضایی دارم…البته با مالش…13 سالگیم انگشتمو تا ته بردم تو ولی نه درد داشت نه خون….دوستم گولم زدن و مسواکو تا تا نصفه بردم تو …ولی هیچ حسی نداشت…خونم نیومد…نگرانم اسیب دیده باشه میفهمن؟خواستگار دارم….اگه اسیب ندیده چه شکلی بفهمم ولی دکتر نباشه…خودم چجوری معاینش کنم؟تورو خدا ج بدین …ایمیلم بفرستین روش معاینه رو…چجوری بفهمم سالمه؟

پاسخ

مدیر: (شهریور 17ام, 1393)

سلام.
احتمالا پاره شده چون مسواک یا هر چیز تیزی بره حتی ارتجاعی هم باشه جر میخوره.

elnaz01 گفته است :

اگه از معقد سکس انجام شود و از جلو خون بیاید پرده زده شده یا ن ؟؟؟با تشکر خواهشا زود جواب بدید

پاسخ

صدف گفته است :

چرا ج منو نمیدین؟؟؟خواهششششششششش میکنم جواب بدین…..ممکنه من دیگه دختر نباشم؟؟؟؟!!!

پاسخ

هاشمی گفته است :

سلام ببخشید ایا مالش کلیتوریس باعث عقب رفتن پرده ی بکارت یا ضخیم شدنش میشه؟

پاسخ

کمک کنید گفته است :

سلام ازتون خواهش دارم کمک کنید زود جوابمو بدین خواهش میکنم.من 20 سالمه و تو سن 18 سالگی با یه مرد از رو کنجکاوی و شایدم به زور او باهاش چندبار رابطه داشتم از جلو .تقریبا 5.6 سانتشو میکرد تو و خیلی هم درد داشت میتونم بگم خیـــــلی ولی هیچ خونی نیومد ازم. و بعد دوسال با دوس پسرم این کارو کردم اون تا ته کرد تو و خیلی خیلی هم درد داشت ولی بازم هیچ خونی نیومد اینکارو چندبار کردم بازم خون نیومد.ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید .من پرده دارم یا نه .یه راههی هست برم نگا کنم ببینم سالمه یا نه

پاسخ

مدیر: (شهریور 27ام, 1393)

سلام
محمود جون پردت پاره شده.

کمک کنید گفته است :

من اسم محمود نیست من با ایمیل داداشم استفاده میکنم .خوب اگه پاره شده چرا هیچ خونی نیومده

پاسخ

مدیر: (شهریور 28ام, 1393)

هر پاره شدنی که خون نمیاد. شما پوست دستت رو بکنی خون میاد؟ بعضی وقتا که عمیق باشه خون میاد اما وقتی سطحی باشه خون نمیاد.
پرده بکارت شما هم ظاهرا نازک بوده که خون نیومده.

عارفه گفته است :

میخواسنم ببینم آیا میشه یه دختر توسن 15 سالگی با یه پسر از جلو خود ارزایی کنه که بچه دار شه؟

پاسخ

مدیر: (شهریور 28ام, 1393)

بله دختر از 9 سال به بعد قابلیت حامله شدن رو داره.

دخترک گفته است :

سلام خانوم دکتر توروخدا جواب منو بدین نگرانم توروخدا
من توسن 14سالگی ک نمیدونستم خودارضایی چیه یبار از روی کنجکاوی انگشت اشارمو کردم تو سوراخم تقریبا تا ته ی ذره درد داشت ولی خونی نیومد ولی روز بعدش خونریزی کردم (البته باید بگم ک من تو اون سن پریود میشدم)!!
یبار دیگه هم تو دبیرستان ک تازه با کلمه خود ارضایی اشنا شده بودم درحد مالش چوچولم خودمو ارضا میکردم اونم مالش شدید بازم همون لحظه خونی نیومد ولی روز بعدش خونریزی کردم
چن دفه اینکارو کردم و روزای بعدشم خون میدیدم تا اینکه یبار ک اون قسمتمو شدید مالش دادم روز بعدش خون ریزی کردم البته خون کم دیدم یعنی فقط 2روز اونم تیره بود :(برای اخرین بار ک خود ارضایی کردم دیگه بعدش خون ندیدم نگرانم میترسم تو دفعات قبلی پردم پاره شده باشه توروخدا جوابمو بدین ایا پرده من سالمه یا ن بخدا واسم خاستگار اومده میترسم بهشون جواب بدم پای ابروم درمیونه میترسم برم دکتر زنان خانوادم حساسن خانوم دکتر ببخشید سوالمو بدون سانسور گفتم خواهش میکنم جوابمو بدین مرسی

پاسخ

مدیر: (شهریور 31ام, 1393)

سلام، بنده آقای دکتر هستم.
اگر بیش از یک بند انگشت فرو کردی پردت پاره شده وگرنه بعید میدونم.

من! گفته است :

سلام من دختری 21 ساله هستم با نامزدم هم خوابی داشتم ولی اصلا دخول نداشتن ولی بعدش من یکم خونابه مانند دیدم و در عین هم خوابی دردی هم احساس نکردم این خونابه میتونه نشونه پاره شدن پردم باشهه؟؟؟؟؟؟؟ :((

پاسخ

امير گفته است :

سلام من با نامزدم سکس در حد لا پایی داشتم وقتی ارضاع شدم اب منیم را لای پایش ریختم ایا احتمال حاملگی است با توجه به اینکه 4روز به عادت ماهیانش مونده.
نامزدمن باکره است وهیچ دخولی صورت نگرفته این مسئله خیلی براما مهم است خواهش میکنم جواب بدین

پاسخ

مدیر: (مهر 1ام, 1393)

سلام. بله اگر منی داخل واژن رفته باشه حتی یک قطره، ایشان حامله شده.

امير گفته است :

دکتر ما تاحالا با این روش دچار مشکل نشدیم اگر خدای نکرده مشکلی باشه خوردن اویشن و زعفران میتونه جلوی حاملگی رو بگیره؟اگر نه که الان باید چیکارکنیم
واینکه ایشون چه علائمی برای حامله شدن داره میشه فهمید و ایا به دلیل باکره بودن میشه جوری سقط انجام داد که به پرده اسیب وارد نشه خواهش میکنم جواب بدین

پاسخ

مدیر: (مهر 1ام, 1393)

قرص ضد بارداری یا تزریق آمپول ضد حاملگی با مراجعه به دکتر زنان و زایمان جلوی حاملگی رو میگیره.
علائم حاملگی هم حالت تهوع هست معمولا.
سقط = پاره شدن پرده چون از سوراخ رحم خارج میشه.

Maryam گفته است :

با سلام و تشکر.یه سوال از خدمتتون داشتم. من چند روز پیش سوار موتور شده بودم در اثر تماس موتور با یک دست انداز ضربه ی شدید به من وارد شد و در شدیدی داشتم,معذرت می خوام بعد در ترشح ام خون کم رنگی دیدم,حالا به شدت می ترسم.ممکن بکارت آسیب دیده باشه.

پاسخ

مدیر: (مهر 5ام, 1393)

سلام، خیر پاره نشده چون دخولی صورت نگرفته.

N.n گفته است :

سلام من خیلی خودارضای میکنم تقریبا هرروز ولی فقط چوچولمو میمالمو بازی میدم. ینی پردم زده شده؟؟؟؟؟

پاسخ

مدیر: (مهر 5ام, 1393)

سلام. تو سوراخش بکنی جر میخوره.

Sara گفته است :

سلام میخواستم بدونم چجوری میشه از یه دکتر درخواست معاینه پرده بکارت کرد و اینکه معاینه آسیبی به بکارت نمیزنه

پاسخ

مدیر: (مهر 9ام, 1393)

سلام. خیر فقط با دستگاه سوراخ داخل واژن شما رو مشاهده و در صورت پارگی اطلاع میده.

فاطمه گفته است :

سلام دختری16ساله هستم در خودارضایی انگشت خودرا دراز جلو وارد کردم ایا این به پرده اسیب رسانده؟؟؟؟
و بعد از 5دقیقه خون مشاهده کردم

پاسخ

مدیر: (مهر 14ام, 1393)

سلام.
احتمالاً پرده بکارتتون پاره شده.

الهام گفته است :

سلام من 18 سالمه چند بار یک جسم ضخیم و بلند رو تا نیمه وارد واژنم کردنم اما هیچ درد و خونریزی نداشتم ممکنه ÷ردم ÷اره شده باشه؟

پاسخ

مدیر: (مهر 14ام, 1393)

سلام. بله پاره شده اما خون نیومدنش به خاطر اینه که ممکنه قسمتیش پاره شده باشه.

پریناز گفته است :

وای این چه وضعیه!!من اینارو خوندم حالم به هم خورد…باورم نمیشه که دخترای این مملکت دراین حد باشن!!من که همیشه مشغول درسم هستم وقتیم که درس ندارم فیلم میبینم…اصلا ذهنم به طرف رابطه با جنس مخالف نمیره گاهی اوقات یه حسی دارم ولی خیلی زود خودمو کنترل میکنم و خداروشکر از این مشکلات برام پیش نیومده…اصلا چرا باید این کارو بکنین که بعد اینقد پشیمون شی…منم دخترم ولی خودمو با کارای مفیدی سرگرم میکنم واهداف خیلی بزرگی دارم وبفکر پیشرفت علمیم هستم…خواهشا یه کم هم بفکر آخروعاقبت کارتون باشین

پاسخ

مدیر: (مهر 17ام, 1393)

چه عجب یک آدم حسابی توی این منجلاب پیدا شد. آفرین به شما و همسر پاک خودم که احکام اسلام رو رعایت میکنید.

الهام گفته است :

چطور اینطور با قاطعیت توضیح میدین.اگه نشده باشه چی
واژن من کاملا مشابه عکسهای بالاست
واینکه میگین ممکنه قسمتیش ÷اره شده باشه ممکنه بعد از دخول کامل خون مشاهده بشه؟

پاسخ

مدیر: (مهر 18ام, 1393)

وقتی خون نیومده یعنی کشی یا ارتجاعی هست در حالیکه پاره شده.

نازنین گفته است :

من به کلیتوریسم ک نگاه میکنم انگار پایینش یه قسمتی ک تقریبا گردو یکم سفته بیرونه اون چیه؟نگرانم
یه قسمت تقریبا سفت از کلیتوریسم زده بیرون ک در قسمت پایینش نزدیک مقعده خیلی نگرانم من دخترم……اون چیه؟؟؟

پاسخ

فرناز گفته است :

سلام من 27 سالمه و به تازگی عقد کردم در اولین رابطه دخول کامل انجام نشد در حد کلاهک آلت وارد شد و یک قطره خون اومد ولی بعد از اون دخول کامل نتونستیم انجام بدیم انگار به ی مانعی برخورد میکنیم شوهرم میگه احتیاج به عمل دارم دهانه رحمم بسته است ؟؟

پاسخ

نازنین گفته است :

سلامم خسته نباشیدمن تاحالانزدیکی باجنس مخالف ووخودارضایی نداشتم اماچن سال پیش شایدازکنجکاوی انگشتموحدودیک یادوبندواردواژنم کردم مطمنم ک بیشترازدوبندنبوده شایدکمتربوده احساس دردمثل تیرکشیدگی برای یک لحظه داشتم امابعدازاون نه دردداشتم نه خونریزی آیاممکنه مشکلی پیش اومده باشه؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ

مدیر: (مهر 28ام, 1393)

سلام. بله احتمال پارگی داره مگر اینکه ارتجاعی باشه.

شیدا گفته است :

با سلام. من دختری مجرد هستم که رمان داستان تجاوز به دختری رو مطالعه می کردم که تو برخی از بخش های کتاب که شرح ماوقع را داده بود من احساس سوزن سوزن شدن در اندام بیرونی تناسلی رو پیدا کردم و طوری شد که خوندن رو قطع کردم و برای اینکه از اون حالت خارج شم رو بالشتی به رو خوابیدم تا این حالتم رفع شه. فردای همان روز از شدت کنجکاوی مابقیه داستان را خواندم . بعد اونروز یه خون اندک به هنگام خروج ادرار دیدم. یعنی اسیبی به پرده ام وارد شده. خواهشا جواب بدین

پاسخ

امیر گفته است :

سلام
1سوال داشتم.
دختری که پره های واژنش ول باشه چه دلیلی داره؟
یعنی میشه که یه پسر باهاش رابطه داشته و اونو ارضای جنسی میکرده؟؟
بکارتش سالمه ولی پره ها و لبه های واژنش ول و شل هست.
دلیلش چی میتونه باشه؟
میشه مدل بدنش این جوری باشه؟؟

پاسخ

مدیر: (آبان 17ام, 1393)

سلام
شل بودن اطراف واژن طبیعیه و ربطی به ارتباط و ارضای جنسی نداره.

نازنین گفته است :

سلام پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده ک پارگی به دلیل نزدیکی نبوده؟

پاسخ

مدیر: (آبان 18ام, 1393)

سلام. فکر نکنم.

نازنین گفته است :

سلام آقای دکترباعرض پوزش نظرتون اشتباه بودمعاینه شدم بکارت دندانه ای وسالم واقعامرسی بای

پاسخ

مدیر: (آبان 19ام, 1393)

سلام. معاینه شدن با نظر غیر حضوری فرق داره.
موفق باشی ;)

مهشيد گفته است :

باسلام
خواستم ببینم اگرپرده پاره شده باشه ایا راهی هست که بشه بستش.یا عملش کرد.
با تشکر

پاسخ

مدیر: (آبان 24ام, 1393)

سلام.
عملش کاری حرام و غیر قانونیه اما شدنی هست.

فهیمه گفته است :

باسلام وقتی نه سالم بود با انگشت مورد تجاوز قرار گرفتم که درد شدیدی داشتم اما خونی ندیدم الان 22سالم هست وقراره ازدواج کنم خیلی میترسم که پرده بکارتم از بین رفته باشه چند بار خودمومعاینه کردم که فقط یه تکه گوشت صورتیتیی دیدم که پایینتر آن بعضی مواقع باز است وبعضی مواقع بسته است که انگشت خودم هم داخل نمیرود واقعا پردم پاره شده…ممنون میشم اگر زودتر جوابم بدید

پاسخ

مدیر: (آذر 2ام, 1393)

سلام
اگر انگشت تا ته رفته پاره شده.

مهناز گفته است :

سلام خسته نباشید من 5سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم یه لحظه غفلت هیچ دردی نداشت ولی خونریزی داشتم هیچ وقت ازجلو رابطه نداشتم وندارم بعد ازاون اتفاق توبه کردم ولی هیچ وقت دکتر نرفتم وتا ته نرفت فقط جلوش خورد بدجوری دوتامون ترسیدم یعنی باکره نیستم من عذاب میکشم به نظرشما دکتر مراجعه کنم پرونده تشکیل نمیده

پاسخ

فهیمه گفته است :

سلام ببخشید باز مزاحم شدم فکر نکنم تا ته کرده باشن اصلا چیزی یادم نمیاد
خیلی عذر میخوام پس چرا انگشت خودم داخل نمیره…ممنون از پاسخگوییتون

پاسخ

شیوا گفته است :

من با نامزدم رابطه داشتم. والت. تناسلیشو فشار داد داخل واژن یه لحضه یه فشاری داد و دردم گرفت ولی کم و زود درش اورد ولی خونکمی دیدم .حالا به خاطر دلایلی میخوایم از هم جدا شیم اما میترسم برم دکتر معاینه شم چیکار کنم ؟؟؟

پاسخ

مدیر: (آذر 4ام, 1393)

پرده شما به محض دخول حتی تا کلاهک پاره میشه.

پریسا گفته است :

سلام من تازه نامزد کردم. با نامزدم سکس لاپایی از پشت داشتیم. میخواستم بدونم امکان داره پرده پاره شده باشه. البته اب منی هم همون لای پاهام ریخته شد. امکان حاملگی هست. ممنون میشم جوابمو بدین. خواهش میکنم

پاسخ

atefe گفته است :

salam. khaste nabashin. man 1 bar khastam pardeye bekarate khodam ro bebinam ama chizi motevajeh nashodam.in soal emkan dare k man aslan parde nadashte basham.merc age javab bedin .mamnun misham

پاسخ

مدیر: (آذر 7ام, 1393)

salam
shoma pardatoon pare shode

مليكا گفته است :

سلام ،شبتون بخیر .از روی کنجکاوی اومدم توی سایت و خیلی حالم بد شده
من ١ سال پیش دوست پسری داشتم که به زور وارد خونه ی من شد و یکی از پاهامو باز کرد گفت لاپای میزارم دخولی صورت نگرفت ولی چون من تجربه ندارم نمیدونم بره داخل و نره داخل چه فرقی داره رفتم دیدم که ببینم پاره شده یا نه یه سوراخه کوچیکی هست داخلشم احساس میکنم یه گوشتیه ؟ من پرده ندارم !

پاسخ

000 گفته است :

سلام من روز 6 پریودیم یه شی باریک به صورت مایل یه کم اروم وارد مجرام کردم درد نداشت فقط بعداز10 دقیقه یکم خون اومد واسه پریودی یا پرده پاره شده؟؟؟

پاسخ

فهیمه گفته است :

سلام شرمنده من همچنان منتظر جواب سوال دومم هستم بعداز ماه محرم نامزدیم هست فقط بگید چرا انگشت خودم وارد واژنم نمیشود .باتشکر

پاسخ

مریم گفته است :

من ازبچگی خودارضایی میکردم اون موقع نمی دونستم چیه چجوری اونویاد گرفتم الان سوراخ واژنمو نمی بینم لطفا همینجا جواب بدین

پاسخ

مریم گفته است :

خواهش میکنم زود جوابمو بدین من خیلی دختر خوبی هستم تنها مشکلم همینه که نمی دونم چجوری یادش گرفتم الان نمی دونم چکارکنم می تونم ازدواج کنم

پاسخ

سحر گفته است :

سلام آقای دکتر خسته نباشید تو رو خدا زودتر جواب بدید دارما ز نگرانی می میرم
من از دوران ابتدایی خودارضایی می کردم و یه بار که پریود بودم یه لخته خون غلیظ بیرون اومد ولی تا حالا چیزی توش نکردم ببخشید به این صورت که چوچولمو می ذاشتم لبه تخت یا میز بعد بالا پایین می کردم تا ارضا می شدم اما دفه آخر که خودارضایی کردم لباس زیرم مایع چسبناک قهوه ایی اومده بود رفتم دست شویی لخته ی خون چسبناک خیلی غلیظ نزدیک به رنگ سیاه خارج شد و اینم بگم این شرایط در حالی بود که پریودی من سه هفته عقب افتاده بود و همه علائم پریودی مثل درد کمر اینا رو داشتم و در زمان خود ارضایی هیچ دردی هم نداشتم
با توجه به این موارد ایا پرده من پاره شده؟
توروخدا زودتر جواب بدید لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستدید
الان توبه کردم برام دعا کنید چون بدبخت می شم

پاسخ

مدیر: (آذر 29ام, 1393)

سلام، خیر تا زمانیکه چیزی فرو نشه پاره نمیشه مگر اینکه لای واژن شما زیادی باز شده باشه و باعث خونریزی شده باشه.
توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید.

ف78 گفته است :

سلام.من قبلا انگشتموتوی واژنم کردم ولی هیچ خونی ندیدم ولی اصن احیاس نمیکنم پرده دارم ینی ی سوراخ بزرگ توی واژنم دارم.ب نظرشماپردم ازبین رفته؟؟

پاسخ